هم معنی 2

ایمان: یعنی یک خصلت فردی که بیشتر شبیه داشتن اعتقادی عمیق به شخصی دیگر،حتی به یک حرف،به یک رابطه و یا به یک حس مقدس و وجود مقدس است.اما باید اول وجود مقدس را درک کرد و بعد ایمان را هجی کرد.

امیدواری: ایمان داشتن نهایت به امیدواری و امید داشتن ختم میشه.البته اگر ایمان از اعماق وجودت شعله بکشه،امیدواری  در وجودت فقط رهگذر نخواهد بود و تا ابد سایه به سایه ات حرکت میکند.

آینده نگری: با امیدوار بودن میتوان به یک آینده روشن فکر کرد و نگرشی جدید به دنیای پیش روی خویش یافت.تلاش را بیافزاییم واینگونه درجه روشنی آینده را بیشتر کنیم.آینده را مثله یک آب زلال در چنگمان نگه داریم.

/ 26 نظر / 50 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرید آزمون

فکر میکنم که کم کم فرهنگ لغت بدین بیرون! [نیشخند]

معلم تنها

سجاده به دوش ها همه آمده اند آن حلقه به گوش ها همه آمده اند ذی الحجه و مکه و محرم نزدیک شمشیر فروش ها همه آمده اند [گل]

معلم تنها

سلام آرزوی مهربان عصر بخیر این ایام غمبار را تسلیت میگم منو از دعاتون فراموش نکنید[خجالت]

فریده جلیلوند

عزیز خوبی خانم گل ؟ پرسش های سختی است . یکبار اومدم ولی ترسیدم جوابت را بدهم . هجی ایمان بسیار زیباست . امیدواری خوب و امید دهنده اما وای از روزی که به نا امیدی تبدیل شود .من از همین اش می ترسم . گفتم پرسش هات سخته !! اینده نگری این را دوست دارم ولی باید مراقب باشی در همان راه قدم برداری تا اینده مورد نظرت خراب نشو د . ممنون تو هستم که برای نیامدنم در این مدت دعوام نکردی . مرا ببخش خوب فریده

فریده جلیلوند

ارزوی عزیز دختر مهربانم ممنونم می ایی و سر میزنی ولی دیر به دیر بروز می شوی و دوستانت را منتظر می گذاری . بیادت هستم فریده

فریده جلیلوند

زمستان اونجا چطوره ؟ ما که زمستونی هنوز نداریم نه برفی . نه یخ بندانی . خنده داره مگه نه . فریده